Split Inwerter Klimatyzator, 5000 W, R32 TG50XA0BW
  • Tryb pracy : Inwerter
  • Moc chłodnicza : 5000 W
  • Moc grzewcza : 5600 W
  • Szerokość : 810 mm
  • Wysokość : 585 mm
  • Głębokość : 280 mm
  • Kod urządzenia : 20009645
AC_Old energy badge_A2P_left
Znajdź sklep
NAJWAŻNIEJSZE WŁAŚCIWOŚCI
[object Object] icon
Gaz przyjazny dla środowiska
Bardziej wydajny, bardziej ekologiczny
[object Object] icon
Ogrzewanie w temperaturze -20°C
Super moc grzewcza
Automatyczne rozmrażanie
Nigdy nie jest za zimno na pracę
Pełny Inwerter DC
Zaawansowana technologia zapewniająca najlepszą wydajność
Gaz przyjazny dla środowiska
Environment Friendly Gas (HISENSE)
Super moc grzewcza
Heating low to -20°C (HISENSE 2022)
Automatyczne rozmrażanie
Zapobiega zamarzaniu parownika i umożliwia osuszanie przy niskich temperaturach zewnętrznych.
AutoDefrosting (Hisense2021)
Pełny Inwerter DC
Full DC Inverter (HISENSE)
Wysoka wydajność i oszczędność energii
High Efficiency & Energy Saving
Specyfikacja TERAZ, NIECO O TECHNICE…
Charakterystyka ogólna
Grupa produktowa:
Klimatyzator
Linia:
Mini apple pie
Typ jednostki:
Jednostka zewnętrzna
Tryb pracy:
Inwerter
Wersja:
Mono
Air conditioner marketing category:
Split
EER:
3.25
COP:
3.69
Poziom prędkości wentylatora zewnętrznego:
Prędkość wentylatora wewnętrznego:
7
Zakres pracy - ogrzewanie (g/m):
20
Moc grzewcza:
5600 W
Zakres mocy grzewczej (W):
Cooling power range (W):
Przepływ powietrza minimalny:
1500 m³/h
Wydajność wentylatora:
2200 m³/h
Liczba wiatraczków :
1 szt.
Klasa efektywności energetycznej- grzanie:
A+
Klasa efektywności energetycznej - sezon grzewczy:
A+++
Współczynnik SEER- chłodzenie:
6.101
SCOP - Sezonowy współczynnik wydajności - średnia:
SCOP - Sezonowy współczynnik wydajności - cieplnej:
Zakres nastawy temperatury (°C):
16-30
Redukcja hałasu:
Tak, 19 dB(A)
Automatyczne odchylanie żaluzji:
Tak
Ochrona przed zimnym powietrzem:
Tak
Funkcja pracy w trybie awaryjnym :
FreezeProtect -15°C:
Termostat pokojowy:
Roczne zużycie energii elektrycznej potrzebnej do chłodzenia (QCE):
287 kWh
Czynnik chłodniczy:
R32
Zakres temperatur pracy w trybie ogrzewania (°C):
Zakres temperatur pracy w trybie chłodzenia (°C) -:
Średnica rury cieczowej (mm):
6,35
Minimalna głośność pracy:
63 dB(A)
Zużycie energii w trybie Standby:
1 W
Częstotliwość zasilania:
50 Hz